KONST / Litografier / Färglitografier 14088541
nr 1408 8541
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografier, 2 st. 230-upplaga. Signerad. Motivet: 38x27, yttermått inklusive ram: 55x43 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:38:51
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd